Ďakujeme, že triedite odpad
Vážení občania,
dovoľte nám, aby sme sa Vám poďakovali za spoluprácu, vďaka ktorej organizácia zodpovednosti výrobcov ENVI - PAK zabezpečovala zberovú infraštruktúru v zákonom stanovenom rozsahu.
V roku 2025 sa spoločným úsilím zodpovedných občanov a samospráv podarilo zvýšiť množstvo vyzbieraných odpadov v nádobách a vreciach o 3 %, čo znamená, že každý obyvateľ vyzbieral priemerne o 1,24 kg za rok viac ako v roku 2024, čím sme si opäť udržali nadpriemernú mieru zberu triedeného odpadu v porovnaní s celoslovenským priemerom za rok 2025.
Až 94% odpadov vyzbieraných v obecnej odpadovej infraštruktúre bolo zhodnotených alebo zrecyklovaných.
ENVI -PAK, a.s.
